Reklamní předměty si zákazníci pochvalují

17.08.2020

Když jsem poprvé v životě vsadil na radu svého syna a nechal jsem zhotovit své první reklamní předměty, které měly za úkol přilákat nové zákazníky, netušil jsem, jak velký potenciál budou tyto drobnosti mít. Tyto předměty totiž sklízí nevídaný úspěch, o kterém se mi ani nesnilo. Tržby stoupají a zákazníci se stále vrací a hovoří o spokojeném nákupu s malým prezentem navíc. Co jiného by si tak mohl každý podnikatel přát, není tomu tak?

Reklamní předměty se lidem líbí
Reklamní předměty se lidem líbí

Reklamní předměty se lidem líbí

Nechal jsem zhotovit pouze malé množství propisek s také tužek s logem naší firmy. Reklamní předměty šly ovšem takovým způsobem na dračku, že jsem nedávno musel objednávat další várku a trochu jsem také obměnil jejich podobu. Nyní svým věrným zákazníkům k nákupu věnujeme působivý magnet s naším logem a tašku na nákup, kterých není nikdy dost. A právě zmíněnou textilní tašku si naši zákazníci pochvalují, ze všeho nejvíce. Jsem rád, že si z naší prodejny odnáší vždy něco navíc. Jejich spokojený úsměv prozrazuje, že jsou spokojeni a opět se vrátí pro další nákup.

Chceme zapůsobit i na obchodní partnery

Kromě toho, že si vážíme svých zákazníků, bez kterých bychom naše podnikání jen stěží mohli provozovat, vážíme si rovněž i našich obchodních partnerů, kterým rovněž vděčíme za jejich píli a vždy včas dodané zboží. Proto jsem se rozhodli, že také jim věnujeme při různých příležitostech reklamní předměty, které potěší nejen je, nýbrž také jejich zaměstnance. Pro své nejlepší a nekvalitnější obchodní partnery jsem tak nechal vytvořit unikátní sadu USB flash disků, kterých rozhodně není nikdy dost. Nechybí na nich samozřejmě naše logo a motto, které říká, že spokojený zákazník, je tím největším darem. Rovněž budeme vytvářet reklamní předměty také na vánoční večírky a budeme jimi obdarovávat také sponzory, bez kterých by se rovněž jen stěží dalo podnikat.