Reklamní předměty stojí za mým úspěchem

02.08.2020

Podnikám v oboru pohostinství a vlastním malou, ale přesto velmi útulnou a dalo by se říci, že i prostornou kavárnu, která se až do nedávna, těšila velkému zájmu veřejnosti. Jak tomu ovšem, tak v životě bývá, v obchodním centru, které je od mé kavárny vzdálené jen několik metrů, se otevřela nová velmi známá kavárna, která tak doslova "ukradla" mé zákazníky. Tržby tak začaly pomalu ale jistě klesat a zájem o mou lahodnou kávu a zákusky, také. Nevěděl jsem, jakým způsobem bych měl svou velmi tvrdou konkurenci porazit, a tak jsem vsadil na radu, kterou mi uštědřil jeden můj věrný host a ta zněla, vsaďte na reklamní předměty, ty vždy potěší. Tudíž jsem tuto možnost vyzkoušel a skutečně se stal zázrak.

Reklamní předměty s logem firmy
Reklamní předměty s logem firmy

Reklamní předměty zachránily mé skomírající podnikání

Nechal jsem si u jedné firmy vytvořit velmi působivé reklamní předměty a rovněž jsem také odměnil náš firemní dress code, který byl trochu nudný a fádní. Propiskami s logem naší kavárny a příjemným podšálkem, který též nesl název mé kavárny, jsem oslovil skutečně široké publikum. Do mé kavárny se postupně začali vracet lidé, které jsem vídával velmi často na terase u nově vybudovaného komplexu, který mi velmi tvrdě konkuroval. Byl jsem rád, že jsem alespoň částečně dokázal opět nalákat hosty do naší malebné kavárny, která sice není tak velká, jako ta v obchodním centru, ovšem má své nesporné kouzlo.

Věřím, že tržby budou opět stoupat

Ač mě od podnikání značné množství lidí odrazovalo, nenechal jsem se udolat, a i přes menší krizi, kterou jsem nedávno zažíval, stále vaříme kávu a prodáváme zákusky. Věřím, že značný podíl na tom já nejen má píle a optimismus mě vlastní, nýbrž také reklamní předměty, o které je skutečně velký zájem. Pokud ke mně přijde zákazník a utrží minimálně 300 Kč, dostane od nás propisku a v případě, kdy přidá ještě 200 Kč na útratě, čeká ho vkusný podšálek. Kromě jiného jistě zapůsobil i dress code mých zaměstnanců, kteří nyní vypadají svěže a energeticky. Věřím tak, že tržby budou opět stoupat směrem nahoru.