Reklamní předměty vykouzlí úsměv

13.03.2020

Jste součástí propagačního oddělení nebo reklamky a scházejí vám nápady? Inspirujte se u kolegů z agentury Uni Mark, která se specializuje nejen na prodej propagačních a reklamních předmětů, ale i na potisk či na velkoplošnou reklamu, případně s nimi propojte společně dílo. Kreativitě se meze nekladou a na uměleckém i reklamním poli je tato snaha vždy znát. 

Reklamní předměty
Reklamní předměty


Prodej reklamních předmětů, ale i tvorba webu, obaly, tisk a výroba reklamy - to je Uni Mark

Pokud se zaměříme kupříkladu na prezentační systémy, v nabídce agentury jsou stojany na prospekty, světelné a plakátové rámy, vlajkové systémy, prezentační stolky, zákaznické poutače, papírové, křídové, skleněné i magnetické tabule, pultové systémy a vitríny. Z toho je absolutní většina produktů na skladě, a proto i když bude váš projekt bez konkrétního reklamního panelu atd. doslova hořet, vy budete do 48 hodin zachráněni. Při objednávce reklamních předmětů nad 5000 korun máte navíc dopravu zdarma.

V portfoliu studia je již výše zmíněná tvorba webových stránek, zakládání e-shopů i pomoc s jejich administrativní správou. Ovšem i prodávané zboží či služby se musejí umět prodat, a to nejlépe směrem ke konkrétní cílové skupině. Uni Mark se zabývá i výrobou reklamy v neideálnějším módu. Orientuje se také na polepování vozů a autobusů, pronájem reklamních loch, zhotovuje lepicí pásky, vyrábí a potiskuje CD i DVD, jakož má zkušenosti i s plastovými kartami, orientačními systémy a totemy. Reklamní předměty nejsou prostě jediným způsobem, jak lze prezentovat jméno společnosti nebo značku. Co se týče typů tisku, máte na výběr mezi digitálním, ofsetovým a velkoformátovým, z nichž každý z nich se díky svým specifikům používá na různé druhy materiálů - papír, textil, PVC, sklo a podobně.