Reklamní textil pomohl našemu podnikání

08.01.2022

Reklamní textil skutečně velmi pomohl rozvoji našeho dlouholetého podnikání. Po mamince jsem zdědila cukrárnu, která leží na nádherném okraji Prahy a těší se stálé klientele. Nedávno mě ovšem navštívila má kamarádka z Kutné Hory, která mi doporučila, že bych měla jít trochu více s dobou a zaměřit se nejen na úpravu interiéru cukrárny, ale také na to, v čemu obsluhují naše servírky hosty. Zpočátku jsem jí vůbec nerozuměla, co má na mysli a celý její záměr mi došel až o několik desítek minut později, když mi ukázala fotografie s velmi prosperující cukrárny, která byla na chlup podobná té naší. Ovšem s tím rozdílem, že servírky nosily krásná trička a zástěry s logem jejich firmy a velmi jim to v nich slušelo. Rovněž tím dělaly velmi nenásilnou reklamu celé cukrárně.

Reklamní textil může mít řadu podob

Reklamní textil může mít rovněž neuvěřitelnou řadu podob. Nemusí se tak jednat pouze o jednobarevná trička, ale také o mikiny, které servírky jistě ocení v chladnějších dnech, kdy musí obsluhovat hosty na naší terase. Nápad mé kamarádky se mi velmi zalíbil, a tak jsem rovnou nechala pořídit několik krásných triček, které si mé servírky sami vybraly a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Nejenže v něm servírky vypadaly skvěle, ale rovněž hosté ocenili tuto příjemnou změnu a příliv nových zákazníků na sebe nenechal dlouho čekat. Jsem ráda, že jsem investovala do této nepříliš drahé záležitostí s reklamním textilem. Evidentně se mi tato investice vrátí mnohonásobně zpět.

Reklamní textil mě oslovil

Reklamní textil mě velmi oslovil, a tak jsem neváhala a doporučila ho pořídit i mému manželovi, který pracuje v autodopravě. Části jeho zaměstnanců by se totiž podobné mikiny a trička hodily na rozvozy, které v rámci dopravy provádějí. Nápad se mu velmi líbil a následně nato objednal pro část svých zaměstnanců firemní mikiny i trička. Jeho zaměstnanci toto oblečení hodnotili velmi kladně.