Rekonstrukce bytu na klíč

18.04.2020

Čeká vás kompletní předělávka bytu? Pojďte se podívat na 3 tipy, se kterými vše zvládnete rychle a efektivně. Jak to zařídit, aby byla rekonstrukce bytového jádra rychlá a za nejlepší cenu? Jdeme na to!

Rekonstrukce bytu na klíč
Rekonstrukce bytu na klíč

Stanovte si, kdo bude práce realizovat

Nejdříve si odpovězte na základní otázku: Kdo bude práce vykonávat? Budete to vy, kdo bude veškerou práci po večerech stíhat, nebo je lepší povolat tým profíků? Rekonstrukce bytu na klíč je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí mít dokonalý výsledek i záruku. Jako první zadáte své požadavky, které si prohlédnete? 3D návrh celého bytu tak máte dostupný od velkých položek, jako je kuchyňská linka nebo umístění dveří, až po detaily včetně rozmístění zásuvek v bytě.

Čas jsou peníze

Jednou z nejdůležitějších položek na vašem listu je časová osa celých prací. Je sice fajn, když si myslíme, že není kam spěchat, a většinu zátěže vezmeme na sebe. Nakonec však zjistíme, že jen pouhé shánění jednotlivých řemeslníků je nekonečné. Rekonstrukce se prodlužuje, a sen o vysněném bydlení nebo zisku z nájmu se stále oddaluje. Důsledek? Hádky v rodině a nervozita. Z něčeho, co se ze začátku zdálo jako dobrý nápad, je noční můra. Tohle se v případě rekonstrukce na klíč nikdy nestane.

Odměna je důležitou součástí života

Když se rekonstrukce bytu chýlí ke svému konci, a vás čeká velké finále v podobě zabydlování, domluvte si odměnu, která vás potěší. Něco, co vám připomene, že tato etapa života je u konce. Máte hotovo! Je na vás, zda pozvete přátele nebo se rozhodnete slavit romantickou večeří, ale rozhodně se odměňte. Celou dobu čekání tak uzavřete příjemně, a rekonstrukce bytového jádra se stane historií.

Při přestavbě bytu je mnohem efektivnější, časově i finančně výhodnou variantou, zvolit si firmu, která se o vše postará. Všechny práce na sebe navazují, a vy zanedlouho můžete slavit - je hotovo!