Restaurace Vrchlabí: Nechte se unést gastronomickými delikatesami

09.02.2023

Pokud se ocitnete v okolí Vrchlabí, neměli byste minout beneckou restauraci. Čeká vás zde lahodné jídlo, ovšem i mnohem víc. Jde o skvělé místo pro rodiny s dětmi, partu přátel, ale třeba i firemní partnery.

Restaurace Vrchlabí

Restaurace Benecko se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Jde o atraktivní lokalitu, která si získala oblibu. Nejenže sem můžete vyrazit za skvělým jídlem, ale také se ubytovat v přilehlém hotelu. Místo se skvěle hodí i pro různé oslavy, firemní akce a svatby. Uvnitř restaurace Vrchlabí lze připravit tabuli pro 4 až 80 osob. Venkovní terasa pak umožňuje navýšit kapacitu až na 120 osob. A pro soukromé akce se nabízí uzavřený salonek až pro 40 osob.

Restaurace Jilemnice

Návštěva restaurace Jilemnice znamená skvělý zážitek. Kuchaři si zakládají na denně čerstvých surovinách a kvalitních přísadách. Najdete zde dokonce i domácí zmrzlinu. Mnoho surovin má lokální původ - ochutnejte pstruhy z místních horských sádek, či luxusní hovězí z nedaleké farmy. V kombinaci s pečlivě vybranými bylinkami a kořením jsou jídla nezapomenutelná. Připraveny jsou tradiční české pokrmy, ale i světová kuchyně. To vše přitom v moderním provedení, které vás okouzlí.

Vrchlabí restaurace

Pokud se rozhodnete vyrazit do Vrchlabí, restaurace si vás jistě získá. Velkou zajímavostí je otevřená kuchyně - moderní prostředí vám umožní nahlédnout pod ruce zkušených kuchařů. Můžete tak sledovat, jak vaše jídlo vzniká. Kromě kvality pokrmů je důraz kladen i na příjemnou atmosféru a kvalitní servis. Můžete se tak spolehnout, že vám nic nebude chybět. Poznejte špičkovou gastronomii v útulném prostředí Krkonoš.

Benecká restaurace je ideálním místem pro různé příležitosti. Ať už chcete vyrazit na rodinný oběd, zažít skvělou dovolenou, či rovnou uspořádat svatbu nebo jinou oslavu.