Rodinný hotel aneb nevíte, kam vyrazit se svými dětmi na příjemnou dovolenou?

14.10.2020

Současná doba je sice složitá, ale to by vám nemělo zabránit v tom, abyste se svými ratolestmi vyrazili na příjemnou rodinnou dovolenou. Nenechte je sedět celé dny u počítače nebo u televize s chytrým telefonem v ruce. Malý výlet do přírody a pár dní strávených na čerstvém vzduchu jim rozhodně nemůže uškodit. Ba naopak! Do kterých hor se ale vydat a kde se ubytovat?

Rodinný hotel TOP Benecko
Rodinný hotel TOP Benecko

Nejlepší rodinný hotel uprostřed Krkonoš

Jedněmi z nejpopulárnějších hor pro dovolené s dětmi jsou bezpochyby Krkonoše. Zde se také nachází rodinný hotel TOP Benecko, který za rozumnou cenu nabízí ubytování prvotřídní kvality. Veškeré pokoje jsou nově zrekonstruované, což jenom podporuje příjemnou horskou atmosféru. Vybírat můžete z dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Sice disponují připojením na Wi-Fi, ale to neznamená, že musíte své děti nechat sedět u počítače po celou dobu dovolené.

Je hotel pro rodiny s dětmi?

Ubytování v oddělených pokojích samozřejmě není pro páry s malými dětmi plně vhodné. Hotel pro rodiny s dětmi naštěstí obsahuje také rodinné pokoje, co se skládají ze dvou samostatných místností, společné předsíně, koupelny a toalety. V tomto apartmá se vyspí až 7 osob, což by mělo pohodlně postačovat i početnějším rodinám. Samozřejmě je zde možnost postavení přistýlek.

Ideální ubytování pro školy v přírodě

O oblíbenosti hotelu svědčí i stále vyšší poptávka po ubytování pro školy v přírodě. Díky nádherné okolní přírodě, nedalekým cyklostezkám i lesu se tady budou děti cítit opravdu báječně. Nehledě na blízké hřiště, kde se nachází skluzavky a několik prolézaček. Ty se nacházejí přímo vedle budovy hotelu, takže budete mít své ratolesti neustále pod dozorem.

Tradiční dovolená rodin s dětmi nemusí probíhat pouze u moře nebo v zahraničí. Vydejte se do Benecka a konkrétně do hotelu TOP.