Rozlučka se svobodou pro ženicha aneb co na poslední párty podniknout?

15.02.2021

Rozlučka se svobodou pro ženicha je poslední příležitostí pro budoucího manžela, jak se beztrestně odvázat, aniž by se druhý den ráno musel zodpovídat své drahé polovičce. Na perfektní rozlučkové akce si potrpí spíše ženy, protože muži nejsou tak nároční na detaily. Mnohdy se spokojí pouze s posezením na zahradě, sudem dobrého piva a sledováním fotbalu nebo hokeje. Pokud byste však chtěli nastávajícího ženicha překvapit, měli byste trochu popustit uzdu vaší fantazie.

Dbejte na zájmy ženicha

Pokud se pomalu blíží datum, na které je naplánovaná rozlučka se svobodou pro ženicha, měli byste mít jasno, jak budoucího manžela obdarujete. Nevíte-li si rady, je nejlepší jít po stopách ženichových koníčků a zájmů. Jestliže má rád rychlá auta, není nic jednoduššího, než mu objednat zážitkovou projížďku v italském supersportu nebo sjednat vypůjčení amerického sportovního vozu na celý den.

Na první pohled to sice nemusí působit jako skvělá rozlučka, ale pro nadšence do rychlých kol je takováto akce mnohem cennější než koukání na fotbal s půllitrem piva v ruce.

Rozlučka bez striptýzu?

Může se ovšem stát, že ženich nemá žádný oblíbený koníček nebo zábavu, a v tomto případě nastává kámen úrazu. Nemusíte však zoufat, protože v tomto okamžiku bude stačit uspořádání obyčejného posezení s dostatečným množstvím alkoholu u někoho na zahradě. Jako okořenění samozřejmě nesmí chybět sexy mladá striptérka, která se stane středobodem celé pánské jízdy. Pohled na vlnící se atraktivní ženu totiž nenechá ženicha chladným, takže se rozhodně naposledy odváže.

Společný program s kamarády?

Program rozlučky se svobodou však může být sestaven úplně jinak. Klidně můžete s ženichem vyjet na velkolepou pánskou jízdu na celý víkend nebo alespoň celé odpoledne. Poslední nezávazná párty může odstartovat například šifrovací únikovou hrou, surf arénou nebo extrémní lukostřelbou, na kterou určitě jen tak nezapomenete.

Po adrenalinových zážitcích je však třeba trocha klidu, jehož se vám dostane na palubě luxusní limuzíny Hummer. Při jízdě se budete kochat sexy striptérkami, které budou oblečeny podle vašich tajných přání.

Rozlučka se svobodou pro ženicha může být prakticky cokoliv. Důležité je, aby se nastávající manžel naposledy odvázal a užil si velkolepou párty, na níž bude hodně dlouho vzpomínat.