Samolepky na kolo: Navrhněte si vlastní samolepku na kolo či jiné sportovní vybavení

05.11.2021

Samolepky jsou skvělým způsobem, jak si individuálně přizpůsobit vzhled nejen svého kola. Vybírat můžete z různých motivů, či si vytvořit vlastní originální kousek. Získáte tak jedinečnou praktickou ozdobu na sportovní vybavení.

Samolepky na kolo

Samolepky na kolo jsou vyráběny v prémiové kvalitě, takže skvěle drží na svém místě a vydrží i náročné podmínky při cyklistice. Nalepit si ji můžete na kolo, či třeba jiné cyklistické vybavení. Ať už patříte mezi amatérské nadšence, anebo jste profesionálním cyklistou, v nabídce najdete to pravé. Vybírejte z motivu vlajky, kterou můžete doplnit libovolným textem, anebo si v dostupném editoru vytvořte vlastní logo.

Samolepky na hokejku

Velmi oblíbené jsou také samolepky na hokejku. I zde můžete zvolit navržený motiv vlajky, ke kterému přidáte své jméno či jiný text. Samolepku si pak můžete nalepit na hokejku, či třeba láhev s pitím. Skvěle tak poslouží pro snadné rozpoznání vlastního vybavení v šatně. Hodí se tak pro hokejové nadšence i profesionální týmy. Stejně tak lze díky unikátnímu editoru kromě vlajky zvolit i vlastní logo, třeba oblíbeného hokejového týmu.

Samolepky na helmu

Jestliže se rozhodnete pro pořízení samolepky na hokejku, pak by vám ve výbavě rozhodně neměla chybět ani samolepka na helmu. I samolepky na helmu patří mezi praktické pomocníky, díky kterým rovnou poznáte, která je vaše. Všechny samolepky nabízí skvělou kvalitu, vyráběny jsou z vinylu o tloušťce 0,05 mm a jejich životnost je až osm let. Díky laminaci jsou odolné proti poškrábání, vodě i zimě.

Samolepky jsou oblíbeným ozdobným prvkem, který si můžete přizpůsobit dle svého vkusu. Kromě toho jsou však perfektní pro označení vlastních věcí, abyste je nemuseli zdlouhavě hledat mezi ostatními.