Schuslerovi soli umí doplnit deficit minerálních látek v těle

15.01.2021

Schuslerovi soli jsem začal užívat poté, co jsem začal mít zdravotní potíže spojené se zánětem střev. Musel jsem dodržovat velmi přísnou dietu a chodit na pravidelné lékařské prohlídky, a i přesto nebylo jisté, zda se můj zdravotní stav v dohledné době zlepší či nikoliv. Z tohoto důvodu jsem se začal pídit po doplňcích stravy, které by mohli ulehčit nejen mým zdravotním problémům spojeným s diagnostikovaným chronickým zánětem střev, nýbrž také mé psychice, která byla danou nemocí velmi pošramocená. Měl jsem problémy se spánkem, často jsem měl střevní potíže a poté, co jsem zhubl zhruba 10 kg, jsem začal mít rovněž potíže s páteří a klouby. Dalo by se říci, že se začal navalovat jeden zdravotní problém za druhým, a to během několika málo měsíců. Když jsem tak narazil na Schuslerovi soli, rád jsem je vyzkoušel.

Schuslerovi soli
Schuslerovi soli

Schuslerovi soli užívám společně s Bachovými květovými esencemi

Schuslerovy soli často hledají lidé pod pojmem Schuslerovi soli. Správný název je ovšem první zmíněný. Já jsem na plejádu těchto minerálních látek narazil zcela náhodně a to tak, když jsem na internetu hledal nějaký vhodný doplněk stravy, který by doplnil minerální látky v mém těle, kterých jsem měl velký nedostatek. Díky pozitivním ohlasům na Schuslerovi soli jsem je rád vyzkoušel i já a musím uznat, že jsem neudělal vůbec chybu. Schuslerovi soli skutečně působí skvěle a v kombinaci s Bachovými květovými esencemi, kterých je na trhu rovněž nespočet, jsem nyní ve skvělé psychické i fyzické kondici, a to napříč mým zdravotním problémem, kterého se zbavím pouze stěží avšak neztrácím přitom naději, která umírá skutečně poslední.

Pastilky, které se snadno vstřebávají užívám dvakrát denně a cítím se skvěle

Schuslerovi soli lze užívat ve formě pastilek, které se jednoduše vstřebávají přímo v dutině ústní. Já osobně je užívám dvakrát denně, a to ráno a také večer. Když jsem měl například teplotu, užíval jsem je každých patnáct minut, čímž se účinek Schuslerových solí rapidně zvýšil a můj organismus tak skvěle podržel. Jsem nesmírně rád, že jsem na trhu objevil prostředek, který zlepšuje nejen můj zdravotní, nýbrž také psychický stav.