Školka Praha 10 aneb jak vybrat pro svou ratolest tu nejlepší školku?

12.01.2021

Momentálně je doba, kdy je třeba se poohlédnout po té nejlepší školce pro vaše děti a připravit je na jejich úplně první zápis. Školka Praha 10 nabízí vašim dětem spoustu kreativního vyžití a krásné prostředí zrekonstruované vily s rozlehlou zahradou. Udělejte pro své děti to nejlepší a vyberte jim tu nejvhodnější školku, kterou jen můžete.

Školka Praha 10
Školka Praha 10


Mateřská škola ProFamily

Síť těchto mateřských školek má svou tradici již od roku 1992 - a za tu dobu jimi prošla velká spousta spokojených dětí. Jelikož se jedná o školky s malým prostorem, vždy se můžete spolehnout na příjemnou atmosféru a individuální přístup všech učitelek, jako například mateřská školka Praha 10. Největší výhodou je, že je zde otevřeno každý den až do 19 hodin, takže nemusíte řešit, když se "zaseknete" v práci. Prostě své dítko vyzvednete o trochu později a budete mít jistotu, že o něj bude stále profesionálně postaráno. To nabízí například školka Dubeč - Praha 10.

Síť mateřských školek

ProFamily mateřské školy jsou prvními soukromými školkami, které u nás byly otevřeny. Můžete se zde těšit na vlastní vzdělávací program, jehož autorkou je samotná ředitelka mateřské školky společně s Prof. PhDr. Zdeňkem Matějíčkem, CSc. Mateřská škola ProFamily je pravidelně kontrolována Českou školní inspekcí, takže o profesionalitě celého vedení nemusíte mít nejmenší obavu. O tom se každopádně můžete přesvědčit i sami, pokud si domluvíte soukromou prohlídku vámi vybrané mateřské školy z této sítě.

Vyžití pro vaše děti

Soukromá mateřská škola ProFamily Praha Dubeč bude pro vaše dítko znamenat něco jako rodinu, prostě místo, kde se budou cítit skvěle a neustále se bavit. Mají možnost navštěvovat několik kroužků, jako je například taneční kroužek, keramika, jóga, Cannisterapie a další. Mají dokonce možnost se svou školkou letět k moři nebo se v zimě vydat na hory.

Dopřejte svým dětem ten nejlepší start do vzdělávání.