Směnárna Praha 1 garantuje pravost peněz, poskytuje i poradenské služby

18.08.2020

Zavedená směnárna Praha 1 se může chlubit mnoha výhodami, jež z ní činí nejoblíbenější směnárnu v Praze. Nachází se v samém srdci metropole - v ulicích Politických vězňů a v Široké. Příznivá otevírací doba umožňuje návštěvu i v pozdních večerních hodinách, o víkendech nebo o svátcích. Na pobočkách se vyměňují bankovky i drobné mince, a ještě osvobozené od manipulačních poplatků. Směnárna AuraAktiv garantuje pravost peněz, soustředí se nejen na výměnu peněz, ale i na poradenství. Ochotný personál je proškolen Českou národní bankou, pravidelně se účastní odborných seminářů pro získání nových znalostí a poznatků z oblasti výměny peněz. VIP klientům s vytištěným kuponem z webových stránek budou poskytovány výhodnější kurzy.

Směnárna bez poplatků Praha
Směnárna bez poplatků Praha

Směnárna bez poplatků Praha umožňuje i výměny nad tisíc eur

Směnárna bez poplatků Praha je snem každého turisty nebo cestovatele, kteří si chtějí kupříkladu směnit větší množství peněz, ovšem narážejí na procentuální navýšení platby o manipulační poplatky. Nepříjemnému zjištění konečné výše platby se snaží předejít směnárny AuraAktiv, které nabízejí jak výhodné kurzy, tak výměny osvobozené od manipulačních poplatků.

Nejlepší kurz eura v Praze je několikrát denně aktualizován

Směnárna AuraAktiv působí na devizovém trhu již dlouhou dobu a díky svým příznivým službám je zařazena mezi nejoblíbenější směnárny s množstvím služeb zákazníkům. Mezi ty patří nejen výměna mincí, ale i nejlepší kurz eura. Na rozdíl od bank směnárny reagují citlivě a promptně na momentální vývoj kurzů různých měn. Ve směnárně AuraAktiv se kurz aktualizuje několikrát denně, proto se vyplatí například na webu směnárny kurzovní lístek bedlivě sledovat a s nákupem valut neotálet v příznivé hodině, speciálně pokud se chystáte k nákupu většího obnosu valut.