Snubní prsteny: Tradiční zlato a stříbro, nebo raději jiné materiály?

28.03.2022

Snubní prsteny jsou symbolické a pro mnoho z nás mají velký význam. Najít ten pravý však může být oříšek. V nabídce najdete klasické zlaté a stříbrné prsteny, ovšem okouzlující jsou také další materiály. Najděte ten pravý šperk pro svou svatbu.

Zlaté a stříbrné snubní prsteny

Mezi nejpopulárnější snubní prsteny rozhodně patří ty zlaté a stříbrné. Tyto materiály jsou velmi oblíbené. Ovšem kromě klasiky můžete najít v nabídce i méně tradiční designy. Zlato a stříbro je kombinováno s ocelí či titanem. Vzniká tak odolný prsten se skvělými vlastnostmi, který osloví decentními zlatými detaily.

Levné snubní prsteny

Svatba celkově bývá velkou investicí, ovšem u snubních prstenů tomu tak být nemusí. I levné snubní prsteny totiž vypadají skvěle a na své ruce si šperk zamilujete. Skvělou volbou z levnějších snubních prstenů jsou ty z chirurgické oceli. Materiál je stálý a odolný, prsten tak zvládne i každodenní nošení. Další volbou pak bývají wolframové snubní prsteny. Ty mohou být jednoduché, případně doplněné o kamínek. Wolfram je také kombinován s dalšími materiály, čímž vzniká jedinečný design.

Gravírování prstenů

Aby vaše snubní prsteny byly opravdu originální, využijte možnosti gravírování. Zvolte krátký text, který chcete zvěčnit na vnitřní stranu prstenu. Na prsteny z chirurgické oceli, stříbra, titanu a karbonu s titanem je rytina prováděna diamantovým hrotem. U wolframu a tistenu je pak rytina dělána laserem. Pokud prsteny objednáváte online, je důležité ověřit si, že jste zvolili správnou velikost. Poté je lze nechat gravírovat a vznikne tak jedinečný šperk s osobním významem.

Nabídka snubních prstenů je opravdu široká, a to v různých cenových hladinách. Jistě tak najdete ten pravý pár prstenů pro sebe a partnera.