Soukromá školka Praha 4 Modřany

20.03.2020

Soukromá školka Praha Modřany aktuálně otevírá náruče schopných a zkušených vychovatelek pro další děti. Pedagogický, logopedický i zdravotnický personál, který má Soukromá školka Praha Modřany, dokáže všem dětem zajistit plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu ruku v ruce se zábavným a výukovým programem.

Soukromá školka Praha 4 Modřany
Soukromá školka Praha 4 Modřany

Mateřská školka Modřany nabízí širokou škálu aktivit

Všechny děti, kterým školka Modřany bude skýtat útočiště, si mohou vybírat z celé řady kroužků, ať už se jedná o výuku angličtiny, tenisu, plavání nebo třeba hry na flétnu. Prstíky si žáčci mohou procvičit při kurzech keramiky, při józe dýchání a bezvadnému držení těla. Kladné vztahy se zvířaty se posilují aktivitami, jako jsou hipoterapie nebo canisterpie, tedy spolupráce s psy a koňmi.

Skvělá volba pro rodiče a především děti

soukromá školka Modřany ale nemyslí jen na děti, ale také na rodiče dětí. Rodiče dětí jsou ve školce pokaždé vítáni. Jestliže si pro svá dítka vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Důležitá kréda zde představuje zejména profesionální spolupráce s pedagogickým sborem a také udržování přátelské atmosféry. Vaše děti budou mít v průběhu školního roku možnost navštěvovat památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví rovněž zoo, mohou jet i na hory.

Školka Čiperka není klasickou mateřskou školkou

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto neobvykle připravuje budoucí prvňáky na nástup do základní školy. Připraven je tu výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád pro předškoláky, v němž se vyučuje zdravovědě, děti se zde také učí o vlastnostech svého těla a o péči o zdraví. Budoucí prvňáčci jsou každoročně slavnostně šerpování na parníku na Vltavě.