Sůl z mrtvého moře 

22.07.2018

V našich středozemních podmínkách je těžké udržet své dýchací ústrojí, kůži a pohybové ústrojí ve stejném stavu, jako mají obyvatelé zemí u moře. Málokdo může několikrát ročně zavítat do lázní. Poskytujeme ideální východisko pro každého zájemce, což jsou přírodní výrobky s minerály a z bylin.

Sůl z mrtvého moře
Sůl z mrtvého moře

Znamenitá sůl z mrtvého moře s víceúčelovým účinkem

Stoprocentní přírodní sůl do koupele se dováží z Mrtvého moře. Díky přírodnímu odpařováním mořské vody a poté krystalizací soli bez chemických zásahů se dostane životadárná sůl z mrtvého moře. Obsažené minerální soli se vysuší, nežádoucí směsice bahna a písku se následně protřídí. Jedinečná sůl z mrtvého moře by měla být sypkého skupenství a bílé barvy, následné použití bývá v kosmetice, lázeňství i lékařství.

Účinný nahřívací polštářek spolehlivě uleví od bolestí a psychických problémů

Ozdravný nahřívací polštářek, jinými slovy bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či lehce aromatickou mátou, litseou cubebou proti únavě či povzbuzujícími citrusy i oblíbený dětský nahřívací polštářek uleví bolestivým oblastem, nechutným bolestem svalů, kloubů, páteře, beder, ukonejší roztržité myšlenky, zklidní celé tělo i duši. Podle instrukcí životadárný nahřívací polštářek nejdříve rozehřejeme v mikrovlnné troubě, následně jej položíme na bolestivou oblast, pro niž byl vyroben. Současně se uvolňují do vzduchu silice v něm obsažené, a tím kladně ovlivňují i jiné smyslové orgány. Životadárný, uzdravující nahřívací polštářek si stoprocentně nalezne svou nezastupitelnou pozici jak v domácím prostředí, tak i relaxačních centrech.

Výtečný jednorázový rašelinový obklad určitě překoná bahenní koupele

Tepelnou terapii, při níž se zmírní svalové napětí, kompletnímu pročištění organismu a uvolnění, jistě zaručí praktický jednorázový rašelinový obklad. Například jednorázový rašelinový obklad obsahuje huminové a fulvo kyseliny, které se tepelným působením vylučují, a bolesti kloubů a svalů se díky tomu zmírní.