Tandemové seskoky jsou skvělý nápad na dárek

30.04.2020

Tandemové seskoky jsou jeden z nejkrásnějších dárků. Výlet do výšin, ze kterých se svět i naše běžné denní problémy zdají tak nepatrné, často lidem dočista změní život. Zažijí pocit nekonečné volnosti, nadhledu, svobody a radosti. Máte ve svém okolí někoho, kdo by si takový seskok užil? Neváhejte a pořiďte mu poukaz na seskok.

Tandemové seskoky
Tandemové seskoky

Skvělý zážitek

Máte ve svém okolí člověka, kterému byste chtěli dopřát radost z volného letu a nádherného výhledu do krajiny? Tandemové seskoky padákem umožní i obyčejnému člověku zažít nevšední a osvobozující pocit, na jaký jsou ve svém životě zvyklí pouze zkušení parašutisté. Tandemový seskok padákem vaši blízcí prožijí s instruktory, kteří mají za sebou 3000 až 15000 seskoků, a pravidelně prochází náročnými kurzy. Pocit volného pádu, i následný krásný let s rozevřeným padákem a výhled do úžasného okolí, to je prostě splněný sen.

Jak let probíhá

"Na tohle v životě nezapomenu!", "Nejlepší zážitek mého života!", "Luxusní vodvaz!" - to jsou jen střípky prvních dojmů lidí, kteří si tandemový seskok vyzkoušeli. Nejdříve přijedou na letiště, kde absolvují zhruba 20minutovou přípravu na seskok. Poté dostanou kombinézu, speciální přilbu a ochranné brýle. Poté nasednou s instruktorem do letadla, a vystoupají do potřebné výšky. Po výskoku z letadla je čeká necelá minuta volného pádu, a poté dalších zhruba 8 minut letu s padákem, než znovu bezpečně přistanou na zemi.

Pro koho je seskok vhodný

Tandemové seskoky jsou vhodné pro všechny ve věku od 8 do 100 let. Seskoky se provádí dokonce i s paraplegiky. Pouze u kardiaků a lidí s cukrovkou a epilepsií je vhodné, aby o možnosti seskoku rozhodl ošetřující lékař.

Umíte si představit to překvapení a radost z toho, až někoho obdarujete nezapomenutelným zážitkem? Tandemový seskok je úžasná možnost, jak se podívat na svět z výšky.