Tandemový seskok padákem

18.03.2020

Pátráte po skutečném zážitku? Zážitkový tandemový seskok padákem by vás měl nadchnout. Ověřený tandemový seskok padákem je výzvou, z níž se stoprocentně stane nezapomenutelný zážitek. Jestliže se pro adrenalinový tandemový seskok padákem doopravdy rozhodnete, oslovte prověřené pořadatele, jelikož vše musí být provedeno maximálně bezpečně. Před dávkou adrenalinu má přednost život a zdraví.

Tandemový seskok padákem
Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem umožní neopakovatelný pohled z velké výšky

Webové stránky avizují bezpečný tandemový seskok padákem za 3100 Kč. Adrenalinový tandemový seskok padákem můžete absolvovat vy, nebo jej můžete darovat svým blízkým jako dárek. Odpovídající tandemový seskok padákem pro vás i větší skupinu naleznete na internetových stránkách pořadatelů. Jedinečný zážitek si uchováte i díky videozáznamu a fotkám. I více lidí si může objednat seskoky, kdy pak získáte i pěknou slevu.

Kde tandemový seskok vyzkoušet

Vyjmenované seskoky jsou pořádány v Kolíně. Detailní poloha uvedeného letiště je k nalezení na pořadatelském webu, včetně GPS souřadnic. Se společníkem, s nejlepší kamarádkou, kamarádem nebo členem z rodiny si vyzkoušejte tandemový seskok padákem. 

Kurz seskoku padákem 

Na internetu je nabídka kurzu seskoku padákem pod dohledem instruktorů. Pro návštěvu těchto lekcí jsou potřebné zdravotní prohlídky u leteckého lékaře. 

Pokud vás tandemový seskok zaujal a chtěli byste se tomuto sportu věnovat více, můžete využít některý z kurzů pro samostatný seskok, AFF, IAFF, nebo satic line.