Tetování aneb proč byste se měli nechat tetovat?

07.01.2021

Lidé se nechají tetovat z různých důvodů. Někteří lidé to považují za umění, jiní si tak chtějí pořídit památku na celý život. Někteří se nechávají tetovat jako způsob, jak vyjádřit svou osobnost a vášně. A někteří prostě jen proto, že se jim to líbí a vypadá to hezky. Pokud jste se pořád nerozhodli, jestli se nechat tetovat, máme pro vás důvody, proč do toho jít.

Tetování na ruku aneb buďte jiní

Proč si pořídit tetování na ruku? Protože vy jste jedineční a nechcete zapadnout do šablony a nějakého konvenčního standardu. Přesně víte, kdo jste, a jste na sebe hrdí. Proto si vymyslete svoje vlastní tetování, nebo si nechte od tatéra navrhnout něco, co nikdo jiný nemá, a co odráží vaši osobnost. A nezáleží na tom, jestli si necháte vytetovat jenom malý ornament, nebo rozsáhlejší objekt, který pokryje klidně celou vaši paži. Budete to pořád prostě vy!

Tetování na nohu
Tetování na nohu

Tetování na nohu jako památka

Velice často se stává, že si lidé nechávají udělat tetování na nohu jako vzpomínku na narození dítěte či poctu někomu blízkému, kdo již není mezi námi. Také si třeba nechávají vytetovat svůj slogan, motto či text své oblíbené písně, se kterou se ztotožnili. Tato památka totiž vydrží navždy, takže s sebou budete stále nosit nějakou významnou událost a vždy, když se na své tetování podíváte, si na to vzpomenete.

Tetování na záda jako styl

Hlavně v letních měsících jsou velice stylová tetování na záda, která odhalujete na pláži nebo ženy je nechávají elegantně vykukovat zpod letního nátělníku. Tohle dokáže vzbudit pozornost, a hlavně zvědavost každého muže. Pokud máte oblíbený obrázek, neváhejte a nechte sis jej vytetovat na záda - zde je totiž velká plocha jako malířské plátno. A vy můžete dát prostor umělci, aby kus ze svého umění předal také vám.

Tetování se nemusíte bát. Není to nic bolestivého, a výsledek rozhodně stojí za to!