Thermalpark Dunajská Streda jako zážitek pro jednoho

23.06.2020

Dovolená bez společnosti rozhodně není vhodná pro každého, ale je to skvělá šance, jak si užít dostatek klidu a volna bez starostí. Pokud ještě stále patříte mezi nezadané, prací zavalené jedince, pak je možná ten ideální čas vyrazit si někam za odpočinkem, jen sám se sebou a třeba dobrou knihou. A to správné místo pro váš výlet může být thermalpark Dunajská Streda.

Thermalpark Dunajská Streda
Thermalpark Dunajská Streda

Řada aktivit pro každého samotáře

Ať už holdujete vodním skluzavkám a bláznivým atrakcím nebo dáváte přednost odpoledni strávenému v sauně nebo vířivce, rozhodně si přijdete na své. Thermalpark Dunajská Streda nabízí hned několik bazénů s minerální léčivou vodou, čtyři druhy saun, solné kabiny, ledopád či například zážitkové sprchy. Ráno tak můžete strávit rekreačním plaváním a večer si užít vytoužený odpočinek ve vířivce se sklenicí dobrého vína. A na závěr se můžete obšťastnit dlouhou masáží.

Kdy je dobré objednat si pobyt

Jako u každé dovolené, i v tomhle případě je ideální vybrat si datum s předstihem a zaměřit se na termíny mimo letních nebo zimních prázdnin. Thermalpark Dunajská Streda je dobré navštívit v době, která nespadá pod žádný svátek. Nejlepší je zvolit si několik dní v týdnu, udělat si volno a vyrazit za trochou relaxem. Můžete si také vybrat z několika cenově výhodných balíčků, které nabízí. A pokud by se zrovna stalo, že na vaši vytouženou dovolenou nestihnete dorazit, storno je možné do pěti dnů před příjezdem, aniž byste přišli o své peníze.

Pokochejte se okolím

Když se rozhodnete navštívit termály, Slovensko má jistě co nabídnout, není proto na škodu se porozhlédnout po okolí. Nedaleko se totiž nachází hlavní metropole Bratislava, s řadou kulturních památek. Takže pokud zatoužíte po troše historie, neváhejte se poptat na recepci, kde vám rádi a ochotně poradí.

Hlavně si ovšem nezapomeňte odpočinout od všeho stresu. To je základ.