Ubrusy PVC si zamilovala nejen má maminka

11.01.2021

Ubrusy PVC jsem vždy přirovnávala spíše k dobám dávno minulým a na jejich praktičnost jsem spíše již pozapomněla, což ovšem byla obrovská chyba. Z omylu mě před nedávnem ovšem vyvedla má maminka, která tyto PVC ubrusy dodnes ráda používá, a to nejen v domácnosti, nýbrž také na terase. Dnešní plastové ubrusy jsou velmi kvalitní a mají rovněž vysoce moderní vzhled. Výhodou těchto igelitových ubrusů je, že jsou velmi snadno omyvatelné, tudíž se dobře udržují čisté a nemusí se tak, jako klasické ubrusy prát a ani jinak ošetřovat, což je obrovská výhoda zejména v domácnosti, kde se vyskytují malé děti. Tyto igelitové ubrusy si totiž takovou péči nežádají.

Ubrusy PVC
Ubrusy PVC

Ubrusy PVC s překrásnými designovými vzory

Zmíněné ubrusy PVC mají překrásné designové vzory, které jsou moderní a zároveň velmi vkusné. Ubrusy většinou totiž nebývají pouze jednobarevné, nýbrž disponují velkým množstvím atraktivních vzorů a také motivů. Dané ubrusy je také možné vybírat nejen podle příležitostí, nýbrž také podle ročního období či podle vaší aktuální nálady. Pod svou pergolou na zahradě mám například krásný červený ubrus z PVC s květinovými vzory, který je naprosto uhrančivý a doma zase béžový ubrus s geometrickými tvary, který se mi velmi hodil právě do kuchyně, která je celá v béžovém odstínu. Nedávno jsem pořídila jeden příjemně mentolový plastový ubrus také své mamince, která si ho ihned dala na stůl na svém balkóně.

Ubrusy je možné položit na téměř každý stůl

Zmíněné ubrusy PVC je možné položit téměř na každý stůl. Vyrábí se totiž ve standardním hranatém provedení, dále jako čtverec, obdélník či je možné rovněž pořídit i kulatý střih ubrusu. Díky této variabilitě je možné ubrusy položit doslova na každý stůl. PVC ubrus jsem tak pořídila svým malým dcerkám do dětského pokoje, ve kterém si děvčata ráda hrají s kuchyňkou a často prostírají skutečné jídlo právě na stůl, který je poté ihned znečištěný. Díky tomuto ubrusu se tak již nemusím obávat o zbytečné znečištění a když již k němu dojde, vezmu pouze houbičku a jednoduše otřu tento PVC ubrus. Metráž těchto ubrusů je rovněž pouze na vás, tudíž jsem děvčatům vzala pouze malý ubrus, který se vejde přesně na jejich stoleček.