Ubytování Příbram bylo jedinečné

02.10.2021

Ubytování Příbram se nám skutečně podařilo vybrat na jedničku. Naše ubytování v penzionu v Příbrami, a to přesně v pokoji se staročeskou tématikou, bylo naprosto jedinečné a nezapomenutelné. Pokoj laděný do staročeského stylu byl skutečně famózní a poskytl nám s manželem dokonalý milenecký azyl. Příbram je navíc velmi krásné romantické město, a to nejen po setmění, když se procházíte místním parkem. Kdybych měla možnost prožít druhé líbánky, jistě by to bylo na tomto místě.

Ubytování Příbram se povedlo

Ubytování Příbram se skutečně povedlo. Hotel byl krásný, restaurace a hotelový bar taktéž. Ještě aby ne, když jsem s manželem každý večer trávila buď v baru v centru Příbrami anebo ve čtvrtek a v pátek právě v tomto baru Hollywood, kde nebyla o nabídku míchaných nápojů sebemenší nouze. Diskotéka a živá hudba, která nás celým večerem v hotelovém baru provázela, byla naprosto dokonalá. Je vidět, že penzion Příbram myslel skutečně na vše.

Nudit se zde ani nešlo

Bylo to skutečně výborné ubytování. Penzion Příbram doporučuji nejen manželským párům, ale úplně všem párům, které si zde chtějí zpříjemnit svůj život. Příbram je navíc mimořádně krásná a má velmi krásnou historii. Pokud milujete historii stejně tak, jako já a můj muž, tak vám jistě nesmí uniknout krásný barokní poutní areál Svatá Hora, ve kterém naleznete nejen poutní baziliku minor, která má stříbrný oltář, ale také gotickou sošku Panny Marie Svatohorské. V Hornickém muzeu na vás zase čekají expozice báňských stavem, a dokonce se také můžete nechat rovnou svézt důlním vláčkem až do 1600 m. hluboké jámy s názvem Prokop, což byl pro manžela splněný sen. Výčtem zajímavých destinací a atrakcí bych mohla ještě dále pokračovat, jelikož jich je v Příbrami skutečná spousta, a to včetně bezvadného aquaparku. Nudit se zde tedy rozhodně nedalo.