Ubytování Třeboň mě nadchlo

09.03.2022

Ubytování Třeboň mě velmi nadchlo. Pension Třeboň, ve kterém jsem s kamarádkou strávila příjemných 7 dní, byl naprosto senzační po všech směrech. Prostorná střešní terasa, kterou pension Chocholoušek nabízel byla naší každodenní nutností. Jeden večer se zde dokonce grilovalo a panovala všeobecná pohoda a radost. Ubytování v Třeboni se nám tak rozhodně velmi líbilo a znovu si ho v nejbližší době zopakujeme. Třeboň je totiž skutečně nádherné lázeňské město, které stojí za to vidět. Jistě na toto místo vezmu i svého manžela, který miluje masáže a wellness.

Ubytování Třeboň za příznivou cenu

Ubytování Třeboň nás nestálo tolik peněz, kolik jsme si mysleli. Naopak jednalo se o poměrně velmi příznivou cenu, a to i s ohledem na to, co všechno pro nás v pensionu bylo k dispozici. Penzion Třeboňsko nás tedy skutečně velmi mile překvapil. Obsluha pensionu byla nadmíru příjemná a vždycky nápomocná. Nejbližší obchod byl od pensionu vzdálený asi dvě minuty cesty a do centra Třeboně se bylo možné dostat zhruba za 15 minut. Pension Chocholoušek je skutečně velmi strategicky umístěn a představuje dokonalý výchozí bod pro jakékoliv aktivity v samotné Třeboni.

Ubytování Třeboň bylo plné výletů

Ubytování Třeboň bylo opravdu plné krásných výletů do okolí, které je naprosto dechberoucí. Famózní lázeňské město v kombinaci s krásnými rybníky, lesy i chráněnými krajinnými oblastmi dělá ze Třeboně skutečný ráj na zemi. Kromě jiného je krajina v Třeboni zpravidla rovinatá, a tudíž je vhodná nejen pro pěší túry, ale také pro cykloturistiku. Možná se na toto malebné místo vydáme příště rovnou s horskými koly, abychom mohli prozkoumat místa, na která už nám tentokrát nezbývalo příliš mnoho sil. U pensionu je navíc o horká kola postaráno, a tudíž bych v tom se svojí kamarádkou neviděla vůbec žádný větší problém.