Vibrační technika se nejvíce vyplatí od firmy nabízející také servis a půjčovnu

12.10.2020

Vibrační technika vysoké kvality se rozhodně nedá pořídit na každém rohu. Jedná se o stroje, které budou sloužit několik dalších desítek let. Proto byste při jejich nákupu měli být opatrní a zvolit firmu, která již dlouhodobě nabízí také servis a půjčovnu stavebních a silničních strojů. Proč se to vyplatí?

Vibrační technika
Vibrační technika

Prodávané stroje dobře znají

Když se shání vibrační desky jednosměrné VD, vibrační desky reversní VDR nebo třeba vibrační pěchy NT, rozhodně se jedná o stroje, které budete potřebovat využívat několik dalších desítek let. Jedině firma, která je nejen prodává, ale také servisuje a půjčuje, o nich má dokonalý přehled. Vibrační technika jim prochází rukama doslova každý den. Když tedy budete mít konkrétní dotaz k danému stroji, firma o něm bude mít přehled, a vy si tak nejlépe vyberete model, který se hodí přesně pro váš projekt.

Pravidelně stroje udržují a zajišťují jejich bezpečnost

Možná jste i vy pověřeni nákupem nové techniky a přemýšlíte, jak co nejhospodárněji a nejchytřeji nakoupit. Firma nabízející také možnost půjčení strojů a mechanizace je následně stále udržuje a zajišťuje jejich bezpečný chod podle platných směrnic. Ať již tedy budete pořizovat vibrační válce vedené VVV nebo vibrační válce tandemové VT, zeptáte se na konkrétní parametry, o kterých vám ve firmě budou schopni dopodrobna zjistit vše, co budete potřebovat.

Náhradní díly jsou hračka

Koupit stroj u firmy, která provozuje i jejich půjčovnu a servis, má i další výhodu - rychle a za dobrou cenu se dostanete ke všem náhradním dílům, co budete potřebovat. Budete si potřebovat ke stroji sehnat vhodné příslušenství? Kde jinde vám nejlépe poradí než tam, kde se zabývají nejen prodejem, ale také odbornou údržbou a servisem.

Spojit se s odborníky v daném oboru se vždy vyplatí.