Vibrátory na dálkové ovládání jsou pro ty nejnáročnější

01.10.2020

Vibrátory na dálkové ovládání si vás získají nejen svými mnoha druhy vibrací, ale též pevnou přísavkou. Nejvíc je ocení divoké ženy a hravé páry, jež touží po novém dobrodružství a dosud nepoznaných zážitcích. Lehce se zavádějí a s hravostí budou dráždit váš bod G až do úplného vyvrcholení. A hlavně jsou voděodolné.

Jsou vhodné pro páry

Vibrátory na dálkové ovládání si zamilují především páry, jež touží po nových vzrušujících zážitcích. Jsou opatřeny silnými vibracemi, a díky ovladači může partner ovládat jejich intenzitu. Toto ženě přinese neskutečné vzrušení a klidně i několik orgasmů během jednoho večera. Tyto luxusní vibrátory jsou unikátní také díky tomu, že jsou voděodolné, a tak je s partnerem můžete používat prakticky kdekoli.

Užijete si s nimi spoustu zábavy i o samotě

Tento vibrátor pro ženy nebo také vibrátor pro muže je skvělou volbou také v momentě, kdy si chcete užít jízdu single. Díky skvělé přísavce dokonale drží na skle, zrcadle, vaně i kachličkách. V jeden moment tak můžete využívat vibrátor na bod G bez pomoci rukou - a zároveň sexuálně stimulovat i jiné části těla. Užijte si jízdu, na kterou jen tak nezapomenete a rádi budete svůj zážitek opakovat.

Vibrátor Black Joy ocení i ti nejnáročnější

Nejlepší vibrátory pro ženy by měly však splňovat ještě další vlastnosti. Nestačí mít deset vibračních režimů a skvělou přísavku. Důležité jsou i jeho rozměry. Vsaďte například na vibrátor na dálkové ovládání Black Joy, jenž má úctyhodnou použitelnou délku 18,1 cm a jeho maximální průměr je 4,24 cm. Má četné výstupky pro dokonalou stimulaci a je vyroben ze zdravotně nezávadného silikonu, který si zamilujete. Nabíjí se pomocí USB kabelu a přenese vám maximální rozkoš.

Nebojte se svých erotických snů a proměňte je ve skutečné zážitky plné vzrušení a slastného uspokojení.