Vibrátory pro ženy a jak je správně čistit

13.03.2020

Vibrátory pro ženy jsou nejoblíbenější sexuální hračkou. Snad každá doma ho doma má, i když to možná nepřizná. O sexuální hračky je ale potřeba také správně pečovat. Nejen kvůli životnosti, ale především z hygienických důvodů. 

Vibrátor pro ženy
Vibrátor pro ženy


Co dělat před sexem s vibrátorem

Ještě, než se pustíte do svých oblíbených milostných hrátek, pečlivě svůj vibrátor omyjte teplou vodou. Myslete na to, že i když máte vibrátor uložený v šuplíku nebo ve skříňce, i tady na něj sedá prach, který se na něm usazuje. A určitě si nachytané nečistoty nechcete zanést do těla. Po použití je pak potřeba omýt ho od všech tělesných tekutin. Vy sama byste ihned po jeho použití měla navštívit toaletu a umýt se, abyste si nerozhodila pH. Mohli byste pociťovat nepříjemné svědění.

Co dělat po sexu s vibrátorem

Vibrátory pro ženy představují velmi příjemný zážitek. Ihned poté, co si ale se svým vibrátorem pohrajete a dostatečně užijete, myslete na správnou hygienu a nezapomeňte ho pečlivě umýt. Obyčejná voda a mýdlo v tomto případě nejsou dostačující. Vibrátor nejprve omyjte antibakteriálním mýdlem a teplou vodou a poté použijte speciální dezinfekci na erotické pomůcky. Zvláště pak pokud používáte vibrátor k análnímu i vaginálnímu styku je tento postup mytí velmi důležitý.

Vibrátor se stejně jako partner nikdy nepůjčuje

S vibrátory je to jako s vlastními partnery - taky je nikdy nikomu nepůjčujte. I když bude vibrátor sebevíc pečlivě omytý, nikdo vám nezaručí, že na něj ještě něco nezůstalo. Mohli byste sobě i osobě, které jste vibrátor půjčila zadělat na pěkný malér. Pokud používáte vibrátory oba i se svým partnerem, i v tomto případě byste měli mít každý svůj. Abyste zabránili lepení špíny na svého miláčka, ukládejte ho vždy do krabičky nebo látkového obalu. Teprve pak jej můžete uložit do šuplíku na později.

Správná péče je velmi důležitá. Dbejte na ni.