Vířivky, mobilní vířivky a infrasauny

02.04.2019

Během léta i zimy je každý organismus hoden očisty a regenerace. Náš hektický styl žití by se měl vhodně kompenzovat přiměřenými odpočinkovými aktivitami, mezi něž náleží především wellness, masáže, odpovídající sport, ale i aktivní odpočinek, péče o zahradu, procházky v přírodě, různé záliby či kulturní zážitky. Umíme vám pomoci s konstrukcí wellness zóny zahrnující perfektní vířivé vany, levné mobilní vířivky a praktické infrasauny.

Vířivka
Vířivka

Jistota absolutního oddechu, to jsou námi nabízené vířivé vany

Sportující, nebo manuálně pracující lidé, staré osoby, malé děti nebo rozverná mládež ocení všechny klady, jaké mají vířivé vany. Dnešní doba umožňuje zabudování vířivé vany do každé koupelny s normálními proporcemi, na zahrádce, nebo za domem, podzemních místnostech, ale i v obývací světnici, či dokonce na jachtě. Avizujeme zdraví prospěšné vířivé vany malých rozměrů, ale i vířivé vany pro vyšší počet lidí. Jednotlivý zákazník proto může přednést svá přání a požadavky, nabízené vířivé vany umíme přizpůsobit každému přání.

Úlevu pro organismus znamenají cenově výhodné mobilní vířivky

Zájemce o domácí wellness potřeby si dnes může vybrat z bohatého sortimentu. A tak máme skladem moderní mobilní vířivky, které se honosí snadným a rychlým instalováním, avšak i cenou přijatelnou pro každého zákazníka. Proto jsou v dnešní nabídce mobilní vířivky - spa, jež jsou vyrobeny ze syntetické kůže v kombinaci s kvalitním laminovaným PVC. Do mobilní vířivky se vejdou až čtyři lidi. Podstatná je také informace, že se mobilní vířivky nemusejí hustit speciálním kompresorem, neboť je v ní zabudován automatický nafukovací mechanismus. Rozmanité trysky s všelijakými proudy jsou obsahem každé mobilní vířivky.

Moderní infrasauny z nezávadných materiálů

Všichni uživatelé oceňují především ideální rozměry infrasauny. Významný přínos infrasauny pro organismus tkví v prohřívání za pomoci infračervených paprsků, praktické informace poskytují naše webové stránky. Nyní již nepotřebujete vstupenku do veřejné sauny, od nynějška máte svoji osobní.