Vývoj plastových polotovarů: Rozmanité desky i tyče pro další zpracování

14.01.2022

Extrudované desky mají své využití v různých odvětvích a jsou využívány k výrobě mnoha produktů. Vybírat přitom můžete z různých materiálů dle toho, jaké vlastnosti hledáte. V každém případě získáte vysoce kvalitní výrobky, se kterými budete spokojení.

Vývoj plastových polotovarů

Výrobce plastových desek se zaměřuje při výrobě na vysokou kvalitu. Samozřejmostí je také neustálá inovace na základě dlouholetých zkušeností a přizpůsobování se rozmanitým požadavkům klientů. Vývoj plastových polotovarů probíhá podle receptury obsahující výhradně stabilizační aditiva, zatímco produkty neobsahují olovo, kadmium, freony, těžké kovy, různá změkčovadla a podobné nežádoucí látky.

Plastové desky

Výroba plastových desek je rozmanitá a máte tak na výběr z různých produktů. Jedním z nich jsou právě extrudované desky. Ty jsou vyráběny z materiálů Medur PVC-U, Mepolen PP či Melen PE-HD. Plastové desky lze pak rozdělit do dalších kategorií dle konkrétních vlastností. Díky tomu tak máte skvělý přehled a můžete si vybrat ten pravý produkt. V nabídce je řada různých výrobků, přičemž některé z nich mají specifické vlastnosti a hodí se tak pro konkrétní výrobu.

Klíčové vlastnosti

Díky tomu, že je vývoj plastových polotovarů na vysoké úrovni, jsou desky velmi kvalitní. Mezi jejich společné vlastnosti patří vysoká chemická odolnost, možnost snadného svařování a lepení a dobrá obrobitelnost, elektrické izolační vlastnosti a hladký povrch s možností potisku. Vybírat můžete z různých rozměrů, ať už jde o délku a šířku, či tloušťku. V nabídce najdete také materiály vhodné pro 3D tisk a mnoho dalšího.

Společnost se zaměřuje na kvalitní výrobu, díky čemuž jsou všechny výsledné produkty ideální pro realizaci různých projektů. Záleží tak už pouze na vás, abyste si vybrali ten pravý pro své plány.