Zahradní krb je praktický doplněk na zahradu

09.09.2019

Zahradní krby, zahradní grily i udírny řadíme mezi populární doplňky, které si své místo najdou na většině zahrádek či dvorcích rodinných domků. Posedíte rádi se svými blízkými u dobrého jídla z rozpáleného grilu? Pak máte právě nyní jedinečnou možnost pořídit si ho. Přece jen, zahradní grily i zahradní krby je výhodné pořizovat na počátku sezóny.

Zahradní krb
Zahradní krb

Zahradní krby  

Výrobě a prodeji zahradních krbů se věnuje jedna firma, která v ČR působí již 15 let. Ta své zahradní krby prodává hned v několika různých provedeních. Vždy jde o víceúčelový krb, který je rovnou doplněn i domácí udírnou. Všechny zahradní krby splňují vysoké standardy kvality a vyrábějí se z vápenopískových cihel, které se skvěle hodí do každé zahrady. Celkově si je možné vybrat ze šesti druhů krbů. Nicméně všechny modely mají dlouhou životnost a originální design.

Krb, gril či udírna?

Občas je relativně těžké se rozhodnout, co si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily mají v současnosti obrovskou výhodu nejen v menších rozměrech, ale i v možnosti snadného přemisťování. Nemáte-li tedy altán nebo pergolu, ve které byste chtěli mít trvale umístěný zahradní krb, je lepší koupit gril. Ten pak využijete tam, kde budete chtít.

U firmy Zahradní krby pořídíte jak samostatné udírny, tak i udírny, které jsou přímo součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože je možné použít ho nejenom k okamžité přípravě masa, pečené zeleniny nebo ryb, ale lze si doma připravit také chutné uzené maso.

Zkuste navštívit vzorkovou prodejnu. Kdybyste si nevěděli rady, právě tady vám ochotně poradí.