Zastřešení na zahradní svatební hostinu

22.03.2020

Svatba patří mezi nezapomenutelné životní okamžiky. I proto její přípravě věnují budoucí novomanželé maximum času a úsilí, aby vše bylo přesně podle jejich přání. Dnes už není nutné mít svatební obřad pouze na radnici. Místo, kde si řeknou ano, si mohou snoubenci vybrat podle svého vkusu. Oblíbené bývají také zahradní slavnosti pod zastřešením. Když v létě vyjde počasí, je na co vzpomínat. 

Zastřešení
Zastřešení

Svatba tón v tónu

Naplánovat svatební oslavu je práce na více než dvě odpoledne za předpokladu, že pozvete větší počet hostů. Pak je třeba vše promyslet do nejmenších detailů. Spousta nevěst chce mít svatbu v určitém barevném tónu, do kterého si přejí sladit i pozvané hosty. Je to celkem pochopitelné, protože dokonale propracovaná slavnostní tabule, kdy vše včetně doplňků ladí tón v tónu, je pastvou pro oči, a hosté jsou pak příjemně překvapení. A co teprve, když se podaří zařídit výborná kuchyně i cukroví.

Jak vybrat svatební dort

Při volbě svatebního dortu hraje důležitou roli počet hostů i roční období, ve kterém se svatba bude odehrávat. Není nic horšího než v létě pojídat dort z ingrediencí, jež se roztékají, jsou hutné a těžké. Je-li svatba v zámeckém prostředí, jistě se na ni bude hodit dort sněhově bílý s krajkou a mašlí, aby podtrhl slavnostností atmosféru. Naopak zahradní slavnost si žádá dort zdobení spíše ovocem i květinami. Originálně působí dort z muffinů neboli minidortíků.

Svatba na zahradě: Možná budete potřebovat stan

Snoubenci si často pro svoji svatební hostinu vybírají prostředí zahrady. Zvláště v létě se to nabízí jako výborné řešení společenského setkání většího počtu lidí. K tomu je však zapotřebí zahradu vhodně připravit. Jistě se neobejdete bez zastřešení, které chrání hosty před žhavým letním sluncem. Ideální jsou party stany - nůžkové, které bývají v různých velikostech.

Zahrada může být příjemným místem pro pořádání svatební oslavy. V současné době totiž není problém si vypůjčit party stany a další nezbytné doplňky, jež vyřešení zastřešení slavnostní hostiny pro svatební hosty.