Čtení o firmách

 

Vedení účetnictví - to je strašák nejednoho začínajícího podnikatele. Jistě, moderní účetní programy zvládnou hodně práce za vás ale i tak je hodně podmínek a zákonů, které osoba, která účetnictví vede, musí znát. Pro větší firmy je tak vždy lepší mít po ruce šikovnou účetní. Nebo myslíte, že byste to zvládli sami?

Obecně se říká, sportem ku zdraví. Přísloví, které platí již dávno a které je dnes ještě pravdivější. A platí navíc v každém věku. Podstatné je potom začít již v dětském věku, ale ani v dospělosti není na sport pozdě. Důležité je však mít kde.

Jestliže jste někdy vymýšleli jakýkoliv stavební projekt, pak jste jistě zjistili, že je mnohem zajímavější tvořit z ohýbaných trubek než z těch rovných. Můžete tak vytvořit nejen designově hezčí, ale i daleko funkčnější zařízení, které bude lépe sloužit svému účelu. Ohýbání trubek ovšem není žádná legrace, a proto jej musí provádět pouze...

Ekologie a vůbec nakládání s odpady je téma na hodně dlouhý rozhovor. Shrnout jeho problematiku do krátkého článku je takřka nemožné. Přesto se zkusme zamyslet nad tím, zda má cenu některé materiály recyklovat, případně je znovu používat. Všichni víme, že největším problémem dnešní doby jsou jednorázové plasty. Ty reprezentuje povětšinou pytlík na...

Známe je jistě všichni, vždyť hlavně díky se k nám vzkvétá obchod s čínskými cetkami jako nikdy předtím. Lodní kontejnery jsou však nejen celosvětový přepravní prostředek, i ve výslužbě najdou obrovské využití. A protože člověk je tvor chytrý, dokáže z nich vykouzlit i krásné bydlení.

Výroba plastů je velmi důležitá, i když v poslední době se od ní lehce ustupuje, protože plast je těžce rozložitelný. Přesto je prozatím nenahraditelný, hlavně cenově, a proto je všude kolem nás. Na trhu existují společnosti, které se zabývají prodejem takzvaných plastových polotovarů, ze kterých následně můžete vyrobit váš konečný výrobek.

Potřebujete kvalitní laboratorní přístroje? Podívejte se na základní fakta, podle kterých vyberete laboratorní vybavení podle svých představ, které nabízí nejen možnost koupě, ale také poradenství nebo zaškolení k danému přístroji. Jaké přístroje jsou v současné době nejvyhledávanější na našem trhu?

Jste součástí propagačního oddělení nebo reklamky a scházejí vám nápady? Inspirujte se u kolegů z agentury Uni Mark, která se specializuje nejen na prodej propagačních a reklamních předmětů, ale i na potisk či na velkoplošnou reklamu, případně s nimi propojte společně dílo. Kreativitě se meze nekladou a na uměleckém i reklamním poli je tato snaha...

Bez stavebního materiálu by žádná stavba nemohla ani začít. Na stavbu je ale musíme nějak dostat - a to není jen tak. Stavební stroje k tomu určené si s tím hravě poradí - bez nich by to totiž ani nešlo. Znáte je všechny?