Čtení pro ženy

 

Léto je tady a s ním i plný provoz všech koupališť, aquaparků či přírodních biotopů. Malí plavci nezahálejí a veškeré vodní atrakce vytěžují na sto procent. Rodiče mají oči jako ostříži a sledují své potomky na každém kroku v naději, že vše ve zdraví přežijí. Dětské župany, přezůvky, plavky a bezpočet hraček, to je povinná výbava každého rodiče...

Pojďte si představit, že máte týden zcela pro sebe, a můžete si dopřát aktivní části dne, ale i zaslouženou relaxaci, poznání a výborná jídla. Pojďte se podívat na 3 top místa, kam se vydat. Letní dovolená v ČR pro ženy - to je jedinečný mix pohody, sportovních aktivit, kultury i masáží.

Léto se blíží a s ním také čas svěžích barevných outfitů, které budou tradičně víc odhalovat než skrývat. Zejména dámská móda je v tomhle ohledu odvážná. Teplé počasí však přímo vybízí ke krátkým sukýnkám, či rafinovaně střiženým kraťasům, doplněným tričkem či topem, který podtrhne pěkné ženské tělo.

Soukromá školka Praha Modřany aktuálně otevírá náruče schopných a zkušených vychovatelek pro další děti. Pedagogický, logopedický i zdravotnický personál, který má Soukromá školka Praha Modřany, dokáže všem dětem zajistit plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu ruku v ruce se zábavným a výukovým programem.

Vibrátory pro ženy jsou nejoblíbenější sexuální hračkou. Snad každá doma ho doma má, i když to možná nepřizná. O sexuální hračky je ale potřeba také správně pečovat. Nejen kvůli životnosti, ale především z hygienických důvodů.

Předení je činnost vedoucí ke zhotovení pletací příze jako uceleného útvaru z jednotlivých textilních vláken s omezenou délkou. Nejstarší doložené záznamy o předení pocházejí už z období před 20 000 lety. Ze starší doby kamenné pak pochází nejstarší nástroje k předení - tedy vřeteno s přeslenem.

Plesová sezóna rychle utíká, všude je plno nádherných rób a elegantních smokingů. Jestli máte v plánu protančit střevíce a hledáte něco vhodného na sebe, poradíme vám, s jakými šaty letos určitě ve společnosti zabodujete.

Pro kvalitní luxusní parfémy mám slabost. Nemohou dokonce ani projít kolem obchodu s parfémy bez toho aniž bych si jeden nový, nepořídila. Ráda totiž parfémy obměňuji, půjčuji, střídám, zkrátka nezůstávám nikdy u jednoho parfému. Můj partner si toho je velmi dobře vědom a časté narážky z jeho strany, které se týkají mé vášně pro nákupy parfémů,...

Chystáte se mít svatbu již letos v létě, ale ještě jste se nepustili do příprav? To určitě nevadí, téměř vše totiž můžete nechat na poslední chvíli. Svatba představuje zásadní moment ve vztahu mnoha partnerů. Měla by tak být veselá a radostná, aby se na ni vzpomínalo jen v dobrém. Během plánování své svatby se nestresujte do zařizování všech...

Historické stříbrné šperky jsou mnohdy chloubou, co nikdy nezevšední. E-shop představuje různorodý výběr šperků trvalé hodnoty. Můžete si tu prohlédnout a vybrat například stříbrné náušnice, řetízky, stříbrné přívěsky, náramky, brože, ale také i kravatové sponky, stříbrné knoflíčky k manžetám, stříbrné kazety na šperky. Nekonečná řada stříbrných...